پنج‌شنبه 29 مهر‌ماه سال 1389
توسط: سعید

وحدت 89 از جاسبی تا کارلا برونی!

مناجات شبانه یک دانشجوی دانشگاه آزاد

منت جاسبی را عَز وجَل که طاعتش همه پول است و به کلاس اندرش همه استاد اخراجی! هر نفس که فروبَرَد مُمِدّ دو ترم است و چو برآرد ترم تابستان! پس در هر نفسی که در طول سال می کشد سه نعمت موجود است: شهریه ثابت، شهریه متغیر ، زَبَرجَد . از جیب بابای که براَید ... کز عهده پولش به در آید

دکتر در راس

با توجه به اینکه دکتر احمدی نژاد چند روز پیش گفت"قوه مجریه در راس امور نیست" و دلیلش هم این بود که چون کشور از حالت پارلمانی در آمده پس مجلس نمی تواند در راس امور باشد، حال به نظر شما احمدی نژاد در آینده چه چیزهای دیگری را تغییر می دهد و به چه دلیل؟

1. شهدا در قهقهه مستانه شان و در شادی وصلشان عندربهم یرزقون نیستند – چون 20 سال است که جنگ تمام شده

2. تا نهضت هست هاشمی زنده نیست – چون سن اش خیلی زیاد شده ولی نظام هنوز جوان است و احتمالا هاشمی زودتر...

3. ای کاش من یک پاسدار نبودم – چون فیروزآبادی چندوقت پیش بدجور به مشایی گیر داد

4. حفظ نظام از اوجب واجبات نیست – خب وقتی همه موارد بالا نباشه این هم نیست دیگه!

وحدت 89

یک روز توی یک نظام یک نفر گفت در حال حاضر کشور در اوج وحدت قرار دارد و وحدت دارد در کشور موج میزند! بعد یک نفر بیکار پیدا شد و به او گفت اگر اینطور است چرا به جلسات مجمع تشخیص نمی روید که این فرد در جواب گفت چون به حرف من اعتنا نمی شود اما یواشکی در گوشش گفت چون فلانی و فلانی و فلانی هستند. بعد همینطور که وحدت داشت موج میزد همان فرد به خاطر رای یک قاضی در مورد یک خبرنگار به قوه قضائیه گیر داد که صدای آملی لاریجانی در آمد و کلی ناراحتی بین این دو نفر پیش آمد. بعد همین فرد برای اینکه خدای نکرده یک وقت شعله وحدت خاموش نشود گفت مجلس در راس امور نیست که دهان باز کردن همانا و ... بعد همان فرد با همه احترامی که برای وحدت قائل بود با انتصاب یک فرد حساسیت زا به 8 پست دولتی داد همه را درآورد و موجب شد دهها نفر از حامیان اصلی اش برعلیه او موضع بگیرند و همینجور این فرد به اعمال وحدت آفرین خود ادامه داد تا اینکه ...

یک روز همه مسئولین درون نظام پشت درهای بسته دور یک میز نشستند و کلی در مورد التزام به بیانات رهبری انقلاب در خصوص وحدت بین مسئولین بحث داغ کردند و همه تقصیر ها را انداختند به گردن استکبار جهانی و بعد از اینکه به اندازه کافی لُپ همدیگر را کشیدند در اتاق را باز کردند و همه خبرنگاران ریختند داخل اتاق و از دیدن لپ های قرمز مسئولین تعجب کردند بعد همه مسئولین به دوربینها خیره شدند و گفتند سیب، فردای آن روز همه روزنامه ها و رسانه ها تیتر کرده بودند"مسئولین نظام در اوج وحدت قرار دارند"

هدیه هفته دفاع مقدس

وزارت رفاه با همکاری وزارت دفاع در دفاع از رفاه مردم در هفته دفاع مقدس به هر ایرانی یک فشنگ اهداء خواهد کرد. این هدیه به این دلیل اهداء می شود که اگر کسی با اجرای طرح هدفمندی یارانه ها کم آورد بتواند بدون درد خودکشی کند!

«کارلا برونی» مومن شد

گفت: احمدی نژاد گفته یک ریختن آبروی مومن جایز نیست و رسانه[ایرانی] نمی‌تواند به زن یک رئیس‌جمهور اروپایی نسبتی بدهد؟

گفتم: خب ما هم موافقیم اما مگه کسی به کسی نسبت ناروا داده؟

گفت: روزنامه کیهان به کارلا برونی همسر سارکوزی گفته فاسد

گفتم: خب این که حرف کیهان نیست حرف همه هست! تازه این حرف به نقل از رسانه های خارجی گفته شده چون خود اونها تصاویر و اطلاعات موجود در خصوص همسر سارکوزی رو منتشر کردند و از روابط پنهانیش پرده برداشتند کیهان که اونجا نفوذی نداره!

گفت: اما احمدی نژاد همه رسانه خارجی و داخلی رو ول کرده گیر داده به کیهان

گفتم: یکی تو استادیوم بوده داشته فوتبال نگاه می کرده هی می گفته عجیبه واقعاً عجیبه. می گن چی عجیبه؟ می گه: 100 هزار تماشاچی 22 تا بازیکن 3 تا داور . می گن خوب چیش عجیبه؟ می گه هیچی این گنجشکه همه رو ول کرده خرابکاری کرده رو سر من!!!

آراء باطله بی رقیب ماند

آخر من نمیدانم مگر ما در این کشور چقدر سوژه خنده و سرگرمی داریم که دارند این ها را از ما می گیرند؟ همش تقصیر این خاتمی هست که گیر داده به کروبی وگرنه این بابا که دست بردار نبود. باور کنید من اگر جای آقای لاریجانی بودم برای تک تک آدمهایی که به کروبی گیر میدهند حکم اعدام صادر می کردم چون دارند لبخند را از لب مردم میگیرند دارند در دکان طنز ایران را تخته می کنند دارند تیشه به ریشه انتخابات آینده میزنند! رقیب آراء باطله که اهل شانه خالی کردن نبود!

ابتداً این ضایعه اسفناک را به محضر رهبر جنبش سبز علفی، و روح شهدای زنده شده جنبش سبز و همه دوستان و آشنایان اعم از دور و نزدیک تسلیت عرض نموده و با امید پیروزی تیم استقلال در لیگ برتر بدینوسیله از هم اکنون آراء باطله را به عنوان رئیس جمهور بعدی ایران معرفی می کنم. قوری ز قلم قلم ز قوری ... ای کروبیه گوگوری مگوری